Shower radio REEVES-VERTIENTES
Product number: 51416
This product is no longer available.
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
Da wird die Dusche zur Wellnessoase: Radio mit Wechsellichtfunktion in apartem Weiß.
Do you have any questions concerning this Shower radio REEVES-VERTIENTES?
Do you have any questions concerning this Shower radio REEVES-VERTIENTES?
General
| Product: | Shower radio REEVES-VERTIENTES |
| Product number: | 51416 |
| Product dimensions: | 110 x 56 x 36 mm |
| Product weight: | 0.104 kg |
| Materials: | plastic |
| Colours: | white |
Packaging
| Packaging: | REFLECTS packaging |
| Product dimensions with packaging: | 115 x 72 x 45 mm |
| Product weight with packaging: | 0.129 kg |
| Dimensions per shipping carton: | 39.1 x 25.4 x 27 cm |
| Quantity per shipping carton: | 50 pieces |
| Carton weight: | 7.4 kg |
Properties
| Batteries: | 3x AAA (2011) |
| Battery: | included |
| Radio FM: |
Branding
| Handling category: | B |
| Branding options: | pad printing (1c), pad printing (2c), pad printing (3c), pad printing (4c) |
Purchase:
| Customs tariff number: | 85271900 |
| Country of origin: | CN |
| Manufacturer: | REEVES , |





