Pizza cutter REFLECTS-HAKKARI
Product number: 51568
This product is no longer available.
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
General
| Product: | Pizza cutter REFLECTS-HAKKARI |
| Product number: | 51568 |
| Materials: | Stainless steel |
| Colours: | silver |
Packaging
| Packaging: | high-quality gift box |
| Product dimensions with packaging: | 275 x 137 x 35 mm |
| Product weight with packaging: | 0.525 kg |
| Dimensions per shipping carton: | 47.5 x 29 x 30.5 cm |
| Quantity per shipping carton: | 24 pieces |
| Carton weight: | 14 kg |
Branding
| Handling category: | B |
| Branding options: | laser engraving |
Purchase:
| Customs tariff number: | 82152010 |
| Country of origin: | CN |
| Manufacturer: | REFLECTS , |



