Key Ring REFLECTS-TIMMINS light green
Product number: 10339-LGN
This product is no longer available.
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
Ideal for impressive laser engravings!
Do you have any questions concerning this Key Ring REFLECTS-TIMMINS light green?
Do you have any questions concerning this Key Ring REFLECTS-TIMMINS light green?
General
| Product: | Key Ring REFLECTS-TIMMINS light green |
| Product number: | 10339-LGN |
| Product dimensions: | 82 x 31 x 11 mm |
| Product weight: | 0.021 kg |
| Materials: | metal, plastic |
| Colours: | green |
Packaging
| Packaging: | polybag |
| Product weight with packaging: | 0.024 kg |
| Dimensions per shipping carton: | 33 x 31 x 11 cm |
| Quantity per shipping carton: | 200 pieces |
| Carton weight: | 8 kg |
Properties
| Polybag: |
Branding
| Handling category: | B |
| Branding options: | laser engraving < 8cm² |
Purchase:
| Customs tariff number: | 39269097 |
| Country of origin: | CN |
| Manufacturer: | REFLECTS , |


