Charging cable with 3-in-1 REEVES-ATHENS black
Product number: 52372
This product is no longer available.
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
The multiple charging cable for your mobile devices is a pleasant three metres long and has a textile covering. The aluminium connectors are all engravable. It has a 5-pin connection for Apple® devices, micro USB and USB-C port.
Apple® is a registered trademark of Apple Inc. Registered in the US and other countries.
Do you have any questions concerning this Charging cable with 3-in-1 REEVES-ATHENS black?
Apple® is a registered trademark of Apple Inc. Registered in the US and other countries.
Do you have any questions concerning this Charging cable with 3-in-1 REEVES-ATHENS black?
General
| Product: | Charging cable with 3-in-1 REEVES-ATHENS black |
| Product number: | 52372 |
| Product dimensions: | 3,000 x 22 x 6 mm |
| Product weight: | 0.065 kg |
| Materials: | polyester |
| Colours: | black |
Packaging
| Packaging: | polybag |
| Product dimensions with packaging: | 130 x 85 x 20 mm |
| Product weight with packaging: | 0.066 kg |
| Dimensions per shipping carton: | 34 x 36.5 x 21.5 cm |
| Quantity per shipping carton: | 200 pieces |
| Carton weight: | 13 kg |
Properties
| Polybag: | |
| USB 2.0: | |
| USB Type C: |
Branding
| Handling category: | A |
| Branding options: | laser engraving |
Purchase:
| Customs tariff number: | 85444290 |
| Country of origin: | CN |
| Manufacturer: | REEVES , |



