Ballpen CLIC CLAC-BÉZIERS blue
Product number: 52335-BE
This product is no longer available.
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
General
| Product: | Ballpen CLIC CLAC-BÉZIERS blue |
| Product number: | 52335-BE |
| Product dimensions: | 144 x 12 x 16 mm |
| Product weight: | 0.018 kg |
| Materials: | aluminium, plastic |
| Colours: | black, blue |
Packaging
| Packaging: | polybag |
| Product dimensions with packaging: | 144 x 12 x 16 mm |
| Product weight with packaging: | 0.018 kg |
| Dimensions per shipping carton: | 48 x 16 x 23 cm |
| Quantity per shipping carton: | 500 pieces |
| Carton weight: | 10 kg |
Properties
| Ballpen ink: | blue |
| German ink: | |
| Polybag: |
Branding
| Handling category: | B |
| Branding options: | laser engraving < 8cm² |
Purchase:
| Customs tariff number: | 96081092 |
| Country of origin: | CN |
| Manufacturer: | CLIC CLAC , |


