Key Ring with Bag Hanger REFLECTS-GRAZ red
Product number: 10298-RD
This product is no longer available.
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
- individual domings on demand
- with big advertising area
Do you have any questions concerning this Key Ring with Bag Hanger REFLECTS-GRAZ red?
- with big advertising area
Do you have any questions concerning this Key Ring with Bag Hanger REFLECTS-GRAZ red?
General
| Product: | Key Ring with Bag Hanger REFLECTS-GRAZ red |
| Product number: | 10298-RD |
| Product dimensions: | 78 x 46 x 9 mm |
| Product weight: | 0.011 kg |
| Materials: | plastic |
| Colours: | red |
Packaging
| Packaging: | polybag |
| Product weight with packaging: | 0.012 kg |
| Dimensions per shipping carton: | 45 x 30 x 22 cm |
| Quantity per shipping carton: | 1,000 pieces |
| Carton weight: | 13 kg |
Properties
| Polybag: |
Branding
| Handling category: | B |
| Branding options: | doming 1600, pad printing S (1c), pad printing S (2c), pad printing S (3c) |
Purchase:
| Customs tariff number: | 39269097 |
| Country of origin: | CN |
| Manufacturer: | REFLECTS , |





