Ballpen CLIC CLAC-MALDON black/black
Product number: 52103-BKBK
This product is no longer available.
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
Some products can be ordered individually for you. Alternatively, a new product is often available.
We will gladly advise you. Please ask us!
This ball pen has got its cap firmly on the leash. You can attach it to the notebook.
With input pen for Smartphone and Tabletcomputer
Do you have any questions concerning this Ballpen CLIC CLAC-MALDON black/black?
With input pen for Smartphone and Tabletcomputer
Do you have any questions concerning this Ballpen CLIC CLAC-MALDON black/black?
General
| Product: | Ballpen CLIC CLAC-MALDON black/black |
| Product number: | 52103-BKBK |
| Product dimensions: | 147 x 11 x 10 mm |
| Product weight: | 0.008 kg |
| Materials: | plastic |
| Colours: | black |
Packaging
| Packaging: | polybag |
| Dimensions per shipping carton: | 48 x 32 x 20 cm |
| Quantity per shipping carton: | 1,000 pieces |
| Carton weight: | 9.5 kg |
Properties
| Ballpen ink: | blue |
| German ink: | |
| Large cartridge: | |
| Polybag: |
Branding
| Handling category: | B |
| Branding options: | pad printing S (1c) |
Purchase:
| Customs tariff number: | 96081092 |
| Country of origin: | CN |
| Manufacturer: | CLIC CLAC , |


