LED Kaars REFLECTS-RIO CLARO
Productnummer: 52138
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
The flickering LED light is modeled as a real candle and ensures comfortable and festive atmosphere. Ideal for the decoration of celebrations and events.
Heeft u vragen over dit product "LED Kaars REFLECTS-RIO CLARO"?
Heeft u vragen over dit product "LED Kaars REFLECTS-RIO CLARO"?
Algemeen
| Product: | LED Kaars REFLECTS-RIO CLARO |
| Productnummer: | 52138 |
| Afmeting product: | 75 x 75 x 75 mm |
| Gewicht product: | 0,092 kg |
| Materiaal: | kunststof |
| Kleuren: | wit |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 80 x 77 x 77 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,118 kg |
| Afmetingen omdoos: | 35 x 27 x 42 cm |
| Aantal per verpakking: | 48 stuk |
| Gewicht doos: | 7 kg |
Eigenschappen
| Batterij inbegrepen: | |
| Batterijen: | 3x AAA (2021) |
| CE: |
Bewerking/branding
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | tampondruk (1c), tampondruk (2c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 94054039 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | REFLECTS , |


