Calculeer reclame / bestellen
Plasma aansteker REEVES-MANRESA zilver Micro USB
Productnummer: 52287-SR
- Laadindicator
- Geïntegreerde overspannings- en kortsluitingsbeveiliging
- Geïntegreerde oververhittingsbeveiliging
- Inclusief USB-kabel
- Batterij (oplaadbaar): inbegrepen
Voorraad laden …
| Hoeveelheid | Stukprijs (voorraad) |
|---|---|
| vanaf 1 | € 9,30 € 15,00 |
| vanaf 20 | € 8,45 € 13,64 |
| vanaf 100 | € 8,12 € 13,10 |
| vanaf 250 | € 7,77 € 12,56 |
| vanaf 500 | € 7,44 € 12,00 |
| vanaf 1.000 | € 7,10 € 11,46 |
| vanaf 2.500 |
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Trotseert zelfs de wind: de elektronische aansteker werkt niet met een gloeispiraal maar met een lichtboog. Heeft geen brandstof nodig, wordt gevoed door een oplaadbare batterij. In- en uitschakelen door middel van een schakelaar. Schakelt automatisch uit na ca 7 seconden. De batterij werkt ca 70 ontstekingen. Logo's hebben een prominente plek op het royale druk/laser oppervlak.
Heeft u vragen over dit product "Plasma aansteker REEVES-MANRESA zilver Micro USB"?
Heeft u vragen over dit product "Plasma aansteker REEVES-MANRESA zilver Micro USB"?
Algemeen
| Product: | Plasma aansteker REEVES-MANRESA zilver Micro USB |
| Productnummer: | 52287-SR |
| Afmeting product: | 230 x 25,5 x 18,5 mm |
| Gewicht product: | 0,081 kg |
| Materiaal: | aluminium, kunststof |
| Kleuren: | zilver |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 280 x 65 x 30 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,148 kg |
| Afmetingen omdoos: | 56,5 x 30,5 x 36,5 cm |
| Aantal per verpakking: | 100 stuk |
| Gewicht doos: | 15,5 kg |
Eigenschappen
| Batterij (oplaadbaar): | inbegrepen |
| Batterijen: | 1x Li-Ionen (205) |
| Geïntegreerde overspannings- en kortsluitingsbeveiliging: | |
| Geïntegreerde oververhittingsbeveiliging: | |
| Inclusief USB-kabel: | |
| Laadindicator: | |
| Merk: | REEVES |
Bewerking/branding
| Afwerkingssoorten: | Lasergravure, Tampondruk |
| Drukkleuren: | tot 2 |
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | lasergravure < 8cm², lasergravure < 17cm², tampondruk L (1c), tampondruk L (2c), tampondruk S (1c), tampondruk S (2c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 96138000 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | Reflects GmbH Toyota-Allee 54, 50858 Köln, Duitsland info@reflects.com https://www.reflects.com |







