Calculeer reclame / bestellen
Werklamp REEVES-STROGAN zwart
Productnummer: 53011-BK
- Lumen: 450
- Oplaadbaar
- Magneetbevestiging
- Standaard
- Draaibaar
- Dimbaar
Voorraad laden …
| Hoeveelheid | Stukprijs (voorraad) |
|---|---|
| vanaf 1 | € 10,29 |
| vanaf 20 | € 9,35 |
| vanaf 100 | € 8,99 |
| vanaf 250 | € 8,61 |
| vanaf 500 | € 8,24 |
| vanaf 1.000 | € 7,86 |
| vanaf 2.500 |
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Innovatieve LED-werklamp met twee lichtbronnen
De oplaadbare, magnetische REEVES-Strogan werklamp is aan beide zijden voorzien van een LED-licht en staat stevig op een afneembare tripod met flexibele poten.De krachtige COB LED lamp levert een zeer helder licht van maximaal 450 lumen en is dimbaar. Bovendien beschikt de lamp over drie verschillende lichtstanden met uiteenlopende kleurtemperaturen. Een extra LED-licht van 20 lumen aan de achterkant biedt wit licht en rood signaallicht (SOS), zodat de lamp in elke situatie inzetbaar is.
De werklamp kan horizontaal tot 180 graden worden gedraaid, in meerdere standen. Zo is een optimale verlichting eenvoudig in te stellen. De flexibele tripod zorgt voor stabiliteit, zelfs op oneffen oppervlakken. Voor gebruik onderweg kan de lamp met de clip veilig aan een riem of rugzak worden bevestigd.
Een subtiele tampondruk maakt van deze lamp een uitstekend promotioneel artikel.
Inclusief USB-C-oplaadkabel. De werklamp wordt geleverd in een 1C-geschenkverpakking.
Technische kenmerken:
· Magnetische multifunctionele werklamp
· Afneembare tripod met flexibele poten
· Dimbare COB lamp met 450 lumen
· Drie lichtstanden (koud wit, warm wit, neutraal wit)
· 20-lumen LED met wit licht en rood signaallicht (SOS)
· Oplaadbaar via USB-C-poort met stofbescherming
· USB-C-oplaadkabel inclusief
Heeft u vragen over dit product "Werklamp REEVES-STROGAN zwart"?
Algemeen
| Product: | Werklamp REEVES-STROGAN zwart |
| Productnummer: | 53011-BK |
| Afmeting product: | 58 x 60 x 25 mm |
| Gewicht product: | 0,115 kg |
| Materiaal: | kunststof, metaal |
| Kleuren: | zwart |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 105 x 85 x 44 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,148 kg |
| Afmetingen omdoos: | 46 x 22 x 33 cm |
| Aantal per verpakking: | 80 stuk |
| Gewicht doos: | 12,5 kg |
Eigenschappen
| Adapter: | exclusief |
| Adapter maximaal uitgangsvermogen voor snel opladen: | 12 watt |
| Adapter minimaal voeding voor opladen: | 6 watt |
| Batterij (oplaadbaar): | inbegrepen |
| Batterijen: | 1x LiPolymere (205) |
| Dimbaar: | |
| Draaibaar: | |
| Inclusief USB-kabel: | |
| Karabijnhaak: | |
| LED-kleuren: | wit |
| Lumen: | 450 |
| Magneetbevestiging: | |
| Merk: | REEVES |
| Oplaadbaar: | |
| Signaallicht: | |
| Standaard: |
Bewerking/branding
| Afwerkingssoorten: | Tampondruk |
| Drukkleuren: | tot 2 |
| Handling categorie: | C |
| Bewerkingsmogelijkheid: | tampondruk S (1c), tampondruk S (2c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 85131000 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | Reflects GmbH Toyota-Allee 54, 50858 Köln, Duitsland info@reflects.com https://www.reflects.com |
Veiligheidsinstructies:
| Als er hitte, verkleuring, vervorming of andere defecten optreden tijdens het laden of opslaan, wordt het apparaat niet verder gebruikt. |
| De batterij kan niet worden verwijderd. |
| Dit is geen speelgoed. |
| Gooi het artikel niet in het vuur. |
| Houd het apparaat uit de buurt van kinderen en huisdieren. |
| Kijk niet in het LED-lampje. LED-straling kan leiden tot oogletsel. |
| Richt niet op de ogen van anderen. Richt de straal nooit in de ogen van mensen/dieren. |
| Vermijd contact met vloeistoffen. |
| Wijzig of open dit artikel nooit. |













