Calculeer reclame / bestellen
Werklamp REEVES-SURN
Productnummer: 53013-BK
- Lumen: 350
- LED-kleuren: wit
- Magneetbevestiging
- Oplaadbaar
- Inclusief USB-kabel
- Broekclip
Voorraad laden …
| Hoeveelheid | Stukprijs (voorraad) |
|---|---|
| vanaf 1 | € 7,05 |
| vanaf 50 | € 6,41 |
| vanaf 250 | € 6,15 |
| vanaf 500 | € 5,90 |
| vanaf 1.000 | € 5,64 |
| vanaf 2.500 | € 5,39 |
| vanaf 5.000 |
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Multifunctionele lamp voor vakmensen en dagelijks gebruik
De REEVES-SURN is een kleine, verfijnde maar krachtige lamp die zowel professionals als dagelijkse gebruikers ondersteunt. Ze combineert de functies van een werklamp en een zaklamp in één compact ontwerp en biedt zo maximale flexibiliteit in gebruik.Met een zijwaartse COB LED lamp (5 watt, 350 lumen) en een LED-frontlamp (3 watt, 70 lumen) zorgt de REEVES-SURN voor betrouwbare verlichting in elke situatie. Vijf verschillende lichtstanden, waaronder een rood signaallicht, maken het mogelijk om de lamp flexibel aan te passen aan uiteenlopende behoeften.
Dankzij de magnetische houder en de praktische clip kan de lamp eenvoudig aan metalen oppervlakken of direct aan kleding worden bevestigd – ideaal voor veilig en handsfree werken.
De REEVES-SURN is oplaadbaar en wordt geleverd met een USB-oplaadkabel. De aluminium behuizing biedt het perfecte drukoppervlak voor merkpresentatie: logo’s kunnen worden aangebracht via lasergravure of tampondruk.
Heeft u vragen over dit product "Werklamp REEVES-SURN"?
Algemeen
| Product: | Werklamp REEVES-SURN |
| Productnummer: | 53013-BK |
| Afmeting product: | 115 x 25 x 8 mm |
| Gewicht product: | 0,04 kg |
| Materiaal: | aluminium, kunststof |
| Kleuren: | zwart |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 122 x 32 x 31 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,052 kg |
| Afmetingen omdoos: | 27 x 32 x 22 cm |
| Aantal per verpakking: | 200 stuk |
| Gewicht doos: | 10,8 kg |
Eigenschappen
| Batterij (oplaadbaar): | inbegrepen |
| Batterijen: | 1x Li-ion polymer (205) |
| Broekclip: | |
| Inclusief USB-kabel: | |
| LED-kleuren: | wit |
| Lumen: | 350 |
| Magneetbevestiging: | |
| Merk: | REEVES |
| Oplaadbaar: |
Bewerking/branding
| Afwerkingssoorten: | Lasergravure, Tampondruk |
| Drukkleuren: | tot 2 |
| Handling categorie: | C |
| Bewerkingsmogelijkheid: | lasergravure < 8cm², lasergravure < 17cm², tampondruk S (1c), tampondruk S (2c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 85131000 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | Reflects GmbH Toyota-Allee 54, 50858 Köln, Duitsland info@reflects.com https://www.reflects.com |
Veiligheidsinstructies:
| Als er hitte, verkleuring, vervorming of andere defecten optreden tijdens het laden of opslaan, wordt het apparaat niet verder gebruikt. |
| De batterij kan niet worden verwijderd. |
| Dit is geen speelgoed. |
| Gooi het artikel niet in het vuur. |
| Houd het apparaat uit de buurt van kinderen en huisdieren. |
| Kijk niet in het LED-lampje. LED-straling kan leiden tot oogletsel. |
| Richt niet op de ogen van anderen. Richt de straal nooit in de ogen van mensen/dieren. |
| Vermijd contact met vloeistoffen. |
| Wijzig of open dit artikel nooit. |











