Solarcalculator REEVES-NEAPEL wit
Productnummer: 60162-WE
- Functionerend op zonne-energie
- Batterij: inbegrepen
- Karakters: 10
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Deze elegante rekenmachine in lak-look is de eyecatcher op elk bureau. De 10-cijferige dual power calculator werkt op zonne-energie. Alternatief bevindt zich op de achterkant ook een batterijvak zodat de batterijen eenvoudig kunnen worden vervangen. Met zijn naar boven gerichte display en de transparante toetsen is deze bureaurekenmachine optisch een zeer hoogwaardig geschenk.
Heeft u vragen over dit product "Solarcalculator REEVES-NEAPEL wit"?
Heeft u vragen over dit product "Solarcalculator REEVES-NEAPEL wit"?
Algemeen
| Product: | Solarcalculator REEVES-NEAPEL wit |
| Productnummer: | 60162-WE |
| Afmeting product: | 180,5 x 100,5 x 30 mm |
| Gewicht product: | 0,132 kg |
| Materiaal: | kunststof |
| Kleuren: | wit |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 190 x 110 x 35 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,173 kg |
| Afmetingen omdoos: | 45 x 37,5 x 26,3 cm |
| Aantal per verpakking: | 40 stuk |
| Gewicht doos: | 8,3 kg |
Eigenschappen
| Batterij: | inbegrepen |
| Batterijen: | 1x AG10 (2021) |
| Functionerend op zonne-energie: | |
| Karakters: | 10 |
| Merk: | REEVES |
Bewerking/branding
| Afwerkingssoorten: | Tampondruk |
| Drukkleuren: | tot 4 |
| Handling categorie: | C |
| Bewerkingsmogelijkheid: | tampondruk L (1c), tampondruk L (2c), tampondruk S (1c), tampondruk S (2c), tampondruk S (3c), tampondruk S (4c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 84701000 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | Reflects GmbH Toyota-Allee 54, 50858 Köln, Duitsland info@reflects.com https://www.reflects.com |







