Smartphonecover REFLECTS-COVER XIII Samsung Galaxy S7 WHITE
Productnummer: 52170-WE
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
- UV druk voor briljante kleuren
"Samsung Galaxy" is a trademark of Samsung in the United States and other countries.
Heeft u vragen over dit product "Smartphonecover REFLECTS-COVER XIII Samsung Galaxy S7 WHITE"?
"Samsung Galaxy" is a trademark of Samsung in the United States and other countries.
Heeft u vragen over dit product "Smartphonecover REFLECTS-COVER XIII Samsung Galaxy S7 WHITE"?
Algemeen
| Product: | Smartphonecover REFLECTS-COVER XIII Samsung Galaxy S7 WHITE |
| Productnummer: | 52170-WE |
| Afmeting product: | 143 x 70 x 8 mm |
| Gewicht product: | 0,016 kg |
| Materiaal: | kunststof |
| Kleuren: | wit |
Verpakking
| Afmetingen omdoos: | 53 x 24 x 38 cm |
| Aantal per verpakking: | 800 stuk |
| Gewicht doos: | 13 kg |
Eigenschappen
| Passend voor: | Samsung Galaxy S7 |
| Verpakking: |
Bewerking/branding
| Handling categorie: | A |
| Bewerkingsmogelijkheid: | UV directdruk 3 |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 39269097 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | REFLECTS , |

