Sleutelhanger REFLECTS-NANCY 44mm
Productnummer: 10315
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Algemeen
| Product: | Sleutelhanger REFLECTS-NANCY 44mm |
| Productnummer: | 10315 |
| Afmeting product: | 103 x 33 x 12 mm |
| Gewicht product: | 0,037 kg |
| Materiaal: | metaal |
| Kleuren: | zilver |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 130 x 52 x 12 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,052 kg |
| Afmetingen omdoos: | 39 x 24 x 28 cm |
| Aantal per verpakking: | 200 stuk |
| Gewicht doos: | 11,4 kg |
Eigenschappen
| Afneembare ringen: |
Bewerking/branding
| Handling categorie: | A |
| Bewerkingsmogelijkheid: | lasergravure |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 79070000 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | REFLECTS , |





