Polshorloge RETIME-DESIGN 550-3 zilver/blauw 43mm
Productnummer: 70550-003
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Kast: metalen kast, IP-plating in chroom mat
Diameter: 43 mm
Glas: krasvast mineraalglas
Uurwerk: kwaliteitsuurwerk met 2 wijzers (VJ20)
Waterdichtheid: 3 ATM
Wijzerplaat: blauw met sunburst
Index: wit gedrukt
Logo: wit gedrukt
Band: Milanaiseband, roestvrij staal (WS-2450)
Bandbreedte: 24 mm
Verpakking: WP11
Heeft u vragen over dit product "Polshorloge RETIME-DESIGN 550-3 zilver/blauw 43mm"?
Diameter: 43 mm
Glas: krasvast mineraalglas
Uurwerk: kwaliteitsuurwerk met 2 wijzers (VJ20)
Waterdichtheid: 3 ATM
Wijzerplaat: blauw met sunburst
Index: wit gedrukt
Logo: wit gedrukt
Band: Milanaiseband, roestvrij staal (WS-2450)
Bandbreedte: 24 mm
Verpakking: WP11
Heeft u vragen over dit product "Polshorloge RETIME-DESIGN 550-3 zilver/blauw 43mm"?
Algemeen
| Product: | Polshorloge RETIME-DESIGN 550-3 zilver/blauw 43mm |
| Productnummer: | 70550-003 |
| Afmeting product: | 246 x 43 x 7,8 mm |
| Gewicht product: | 0,077 kg |
| Materiaal: | metaal, roestvrij staal |
| Kleuren: | blauw, wit, zilver |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 250 x 55 x 20 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,101 kg |
| Afmetingen omdoos: | 57,5 x 29 x 32,5 cm |
| Aantal per verpakking: | 100 stuk |
| Gewicht doos: | 12 kg |
Eigenschappen
| Bandbreedte: | 22 mm |
| Diameter behuizing: | 43 mm |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 91021100 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | RETIME , |


