Pizzasnijder REFLECTS-HAKKARI
Productnummer: 51568
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Algemeen
| Product: | Pizzasnijder REFLECTS-HAKKARI |
| Productnummer: | 51568 |
| Materiaal: | roestvrij staal |
| Kleuren: | zilver |
Verpakking
| Verpakking: | high-quality gift box |
| Afmeting product met verpakking: | 275 x 137 x 35 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,525 kg |
| Afmetingen omdoos: | 47,5 x 29 x 30,5 cm |
| Aantal per verpakking: | 24 stuk |
| Gewicht doos: | 14 kg |
Bewerking/branding
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | lasergravure |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 82152010 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | REFLECTS , |



