Luidspreker met Bluetooth® -technologie en subwoofer REEVES-YANTIC
Productnummer: 51914
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
- High-performance, hoogwaardige luidspreker in mat zwarte metalen afwerking met geïntegreerde handsfree inrichting en AUX-ingang.
- Bluetooth®-technologie (v3.0 Standard) met een bereik van maximaal 10 m
- AUX-aansluiting 3,5 mm jack kabel inbegrepen
- Inclusief adapter stekker type C (Euro stekker)
- Oplaadbare batterij met 2200 mAh capaciteit
Heeft u vragen over dit product "Luidspreker met Bluetooth® -technologie en subwoofer REEVES-YANTIC"?
- Bluetooth®-technologie (v3.0 Standard) met een bereik van maximaal 10 m
- AUX-aansluiting 3,5 mm jack kabel inbegrepen
- Inclusief adapter stekker type C (Euro stekker)
- Oplaadbare batterij met 2200 mAh capaciteit
Heeft u vragen over dit product "Luidspreker met Bluetooth® -technologie en subwoofer REEVES-YANTIC"?
Algemeen
| Product: | Luidspreker met Bluetooth® -technologie en subwoofer REEVES-YANTIC |
| Productnummer: | 51914 |
| Afmeting product: | 218 x 92 x 65 mm |
| Gewicht product: | 1,048 kg |
| Materiaal: | kunststof |
| Kleuren: | grijs, zwart |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 292 x 120 x 95 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 1,218 kg |
| Afmetingen omdoos: | 52 x 32 x 28,5 cm |
| Aantal per verpakking: | 10 stuk |
| Gewicht doos: | 14 kg |
Eigenschappen
| Adapter inclusief: | |
| Batterij (oplaadbaar): | inbegrepen |
| Batterijen: | 2x Li-Ion (205) |
| Bluetooth® Technologie: | |
| Handsfreefunctie: | |
| Lengte: | 142 cm |
Bewerking/branding
| Afwerkingssoorten: | Tampondruk |
| Drukkleuren: | tot tot 1 |
| Handling categorie: | C |
| Bewerkingsmogelijkheid: | tampondruk L (1c), tampondruk S (1c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 85198900 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | REEVES , |




