LED sleutelhanger REFLECTS-SAN FRANCISCO
Productnummer: 19044
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
- met vervangbare engelenvleugels
Heeft u vragen over dit product "LED sleutelhanger REFLECTS-SAN FRANCISCO"?
Heeft u vragen over dit product "LED sleutelhanger REFLECTS-SAN FRANCISCO"?
Algemeen
| Product: | LED sleutelhanger REFLECTS-SAN FRANCISCO |
| Productnummer: | 19044 |
| Afmeting product: | 80 x 35 x 30 mm |
| Gewicht product: | 0,067 kg |
| Materiaal: | metaal |
| Kleuren: | zilver |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 120 x 85 x 35 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,105 kg |
| Afmetingen omdoos: | 54 x 47 x 22,5 cm |
| Aantal per verpakking: | 100 stuk |
| Gewicht doos: | 11,5 kg |
Eigenschappen
| Batterij inbegrepen: | |
| Batterijen: | 4x CR41 (269) |
| CE: | |
| LED-kleuren wit: |
Bewerking/branding
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | lasergravure |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 85131000 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | REFLECTS , |


