Koplamp REFLECTS-DARU
Productnummer: 51898
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
- perfect voor joggers, wandelaars en nordic walkers
- drie mogelijke lichtfuncties: 2 LED's, 4 LED's of 4 blinkende LED's
- met een om 100 graden instelbare hoek
Heeft u vragen over dit product "Koplamp REFLECTS-DARU"?
- drie mogelijke lichtfuncties: 2 LED's, 4 LED's of 4 blinkende LED's
- met een om 100 graden instelbare hoek
Heeft u vragen over dit product "Koplamp REFLECTS-DARU"?
Algemeen
| Product: | Koplamp REFLECTS-DARU |
| Productnummer: | 51898 |
| Afmeting product: | 80 x 65 x 40 mm |
| Gewicht product: | 0,084 kg |
| Materiaal: | kunststof, polyester |
| Kleuren: | zilver |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 85 x 85 x 45 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,1 kg |
| Afmetingen omdoos: | 46 x 38 x 25,5 cm |
| Aantal per verpakking: | 100 stuk |
| Gewicht doos: | 9,8 kg |
Eigenschappen
| Batterij inbegrepen: | |
| Batterijen: | 3x AAA (2011) |
| CE: | |
| LED-kleuren wit: |
Bewerking/branding
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | tampondruk (1c), tampondruk (2c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 85131000 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | REFLECTS , |


