Horloge RETIME-SPORT 802-2 blauw 40mm
Productnummer: 70802-002
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Kast: metalen kast, IP-plating in chroom glanzend
Diameter: 40 mm
Lünette: Drehlünette, blauwer Alu-Ring, witer index
Glas: krasvast mineraalglas
Uurwerk: kwaliteitsuurwerk met 3 wijzers (PC21S)
Waterdichtheid: 5 ATM
Wijzerplaat: blauw gedrukt
Index: opgelegde index met fluorescerende vulling
Logo: wit gedrukt
Band: siliconen duikband in blauw
Bandbreedte: 20 mm
Verpakking: WP11
Heeft u vragen over dit product "Horloge RETIME-SPORT 802-2 blauw 40mm"?
Diameter: 40 mm
Lünette: Drehlünette, blauwer Alu-Ring, witer index
Glas: krasvast mineraalglas
Uurwerk: kwaliteitsuurwerk met 3 wijzers (PC21S)
Waterdichtheid: 5 ATM
Wijzerplaat: blauw gedrukt
Index: opgelegde index met fluorescerende vulling
Logo: wit gedrukt
Band: siliconen duikband in blauw
Bandbreedte: 20 mm
Verpakking: WP11
Heeft u vragen over dit product "Horloge RETIME-SPORT 802-2 blauw 40mm"?
Algemeen
| Product: | Horloge RETIME-SPORT 802-2 blauw 40mm |
| Productnummer: | 70802-002 |
| Afmeting product: | 243 x 40 x 12,4 mm |
| Gewicht product: | 0,06 kg |
| Materiaal: | metaal, silicone |
| Kleuren: | blauw, zilver |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 250 x 55 x 20 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,084 kg |
| Afmetingen omdoos: | 57,5 x 29 x 32,5 cm |
| Aantal per verpakking: | 100 stuk |
| Gewicht doos: | 12 kg |
Eigenschappen
| Bandbreedte: | 20 mm |
| Diameter behuizing: | 40 mm |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 91021100 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | RETIME , |

