Calculeer reclame / bestellen
Flesopener REFLECTS-NASSAU
Productnummer: 52167
Voorraad laden …
| Hoeveelheid | Stukprijs (voorraad) |
|---|---|
| vanaf 1 | € 4,79 € 8,07 |
| vanaf 50 | € 4,35 € 7,34 |
| vanaf 250 | € 4,19 € 7,05 |
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
De organisator! deze design-flesopener met groot reclameoppervlak en kroonkurk komt van het designduo Joerg en Sabine Langkop.
Heeft u vragen over dit product "Flesopener REFLECTS-NASSAU"?
Heeft u vragen over dit product "Flesopener REFLECTS-NASSAU"?
Algemeen
| Product: | Flesopener REFLECTS-NASSAU |
| Productnummer: | 52167 |
| Afmeting product: | 90 x 90 x 40 mm |
| Gewicht product: | 0,181 kg |
| Materiaal: | hout, roestvrij staal |
| Kleuren: | bruin, zilver |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 95 x 95 x 45 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,203 kg |
| Afmetingen omdoos: | 46,5 x 23 x 45,5 cm |
| Aantal per verpakking: | 60 stuk |
| Gewicht doos: | 14 kg |
Eigenschappen
| Flessenopener: | |
| Merk: | REFLECTS |
Bewerking/branding
| Afwerkingssoorten: | Lasergravure, Lasergravure CO2, Tampondruk |
| Drukkleuren: | tot 1 |
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | lasergravure < 8cm², lasergravure < 17cm², lasergravure CO2 < 4cm², lasergravure CO2 < 8cm², tampondruk S (1c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 82055100 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | Reflects GmbH Toyota-Allee 54, 50858 Köln, Duitsland info@reflects.com https://www.reflects.com |







