Fles RETUMBLER-GIBRALTAR zwart bedrukt sample
Productnummer: 52456-BK-UV
92% Gerecycled materiaal
- Inhoud: 860 ml
- Lekvrij
- Vaatwasserbestendig
- Micro poedercoating
- Geschikt voor koolzuurhoudende dranken
Dit bedrukte sample behoort tot de volgende producten:
Voorraad laden …
| Hoeveelheid | Stukprijs (voorraad) |
|---|---|
| vanaf 1 | € 9,81 |
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Een mooi gevormde roestvrijstalen fles voor liefhebbers van design. Deze fles is een echte blikvanger dankzij de zwarte of matwitte poedercoating. Wanneer u langer onderweg is deze fles met 860 ml inhoud een goede reisgenoot.
Heeft u vragen over dit product "Fles RETUMBLER-GIBRALTAR zwart bedrukt sample"?
Heeft u vragen over dit product "Fles RETUMBLER-GIBRALTAR zwart bedrukt sample"?
Algemeen
| Product: | Fles RETUMBLER-GIBRALTAR zwart bedrukt sample |
| Productnummer: | 52456-BK-UV |
| Afmeting product: | 255 x 75 x 75 mm |
| Gewicht product: | 0,196 kg |
| Materiaal: | kunststof, roestvrij staal |
| Kleuren: | zilver, zwart |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 265 x 80 x 80 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,262 kg |
| Afmetingen omdoos: | 47 x 32 x 30 cm |
| Aantal per verpakking: | 24 stuk |
| Gewicht doos: | 6 kg |
Eigenschappen
| BPA vrij: | |
| Gerecycled materiaal: | 92 % |
| Geschikt voor koolzuurhoudende dranken: | |
| Inhoud: | 860 ml |
| Lekvrij: | |
| Merk: | RETUMBLER |
| Micro poedercoating: | |
| Vaatwasserbestendig: |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 73239300 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | Reflects GmbH Toyota-Allee 54, 50858 Köln, Duitsland info@reflects.com https://www.reflects.com |

