Draadloze oplader REEVES-DAVENPORT lichtbruin 5 Watt
Productnummer: 52473
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Deze ronde draadloze oplader is gemaakt van milieuvriendelijke kunststof, het materiaal bestaat gedeeltelijk uit nagroeiend tarwestro. Ook optisch is het stro in het materiaal zichtbaar, wat het product een uniek karakter geeft. Om de accu van uw smartphone op te laden, legt u uw smartphone gewoon midden op het oppervlak van het apparaat. Veel van de huidige smartphones zijn al geschikt voor draadloos opladen en kunnen zo dus ongecompliceerd en comfortabel worden opgeladen. Een USB-kabel voor de stroomvoorziening wordt meegeleverd. Het apparaat is voorzien van een kortsluitings-, overspannings- en oververhittingsbeveiliging en bevat een laadspoel van 5 watt.
Heeft u vragen over dit product "Draadloze oplader REEVES-DAVENPORT lichtbruin 5 Watt"?
Heeft u vragen over dit product "Draadloze oplader REEVES-DAVENPORT lichtbruin 5 Watt"?
Algemeen
| Product: | Draadloze oplader REEVES-DAVENPORT lichtbruin 5 Watt |
| Productnummer: | 52473 |
| Afmeting product: | 70 x 70 x 10 mm |
| Gewicht product: | 0,035 kg |
| Materiaal: | Stro, kunststof |
| Kleuren: | bruin |
Verpakking
| Verpakking: | Eco-Box |
| Afmeting product met verpakking: | 112 x 96 x 17 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,079 kg |
| Afmetingen omdoos: | 41,5 x 24,5 x 26,5 cm |
| Aantal per verpakking: | 96 stuk |
| Gewicht doos: | 9 kg |
Eigenschappen
| Aantal spoelen: | 1 |
| Draadloos opladen: | |
| Geïntegreerde overspannings- en kortsluitingsbeveiliging: | |
| Geïntegreerde oververhittingsbeveiliging: | |
| Inclusief USB-kabel: | |
| Ingangs-/uitgangsspanning: | 5.0V DC |
| Ingangs-/uitgangsspanning: | 1A (max.) |
| Uitgangsvermogen: | 5 Watt |
Bewerking/branding
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | UV directdruk 3, tampondruk (1c), tampondruk (2c), tampondruk (3c), tampondruk (4c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 85044090 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | REEVES , |
