Doucheradio REEVES-VERTIENTES
Productnummer: 51416
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Da wird die Dusche zur Wellnessoase: Radio mit Wechsellichtfunktion in apartem Weiß.
Heeft u vragen over dit product "Doucheradio REEVES-VERTIENTES"?
Heeft u vragen over dit product "Doucheradio REEVES-VERTIENTES"?
Algemeen
| Product: | Doucheradio REEVES-VERTIENTES |
| Productnummer: | 51416 |
| Afmeting product: | 110 x 56 x 36 mm |
| Gewicht product: | 0,104 kg |
| Materiaal: | kunststof |
| Kleuren: | wit |
Verpakking
| Verpakking: | REFLECTS verpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 115 x 72 x 45 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,129 kg |
| Afmetingen omdoos: | 39,1 x 25,4 x 27 cm |
| Aantal per verpakking: | 50 stuk |
| Gewicht doos: | 7,4 kg |
Eigenschappen
| Batterij: | inbegrepen |
| Batterijen: | 3x AAA (2011) |
| Radio FM: |
Bewerking/branding
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | tampondruk (1c), tampondruk (2c), tampondruk (3c), tampondruk (4c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 85271900 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | REEVES , |





