Credit en visitekaartbox RE98-SPOKANE lichtbruin
Productnummer: 52485
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
De combinatie van natuurlijk bamboe en stoer roestvrij staal geeft deze etui voor visitekaartjes een bijzonder mooie look. De box voor visitekaartjes biedt plaats aan ca. 12 visitekaartjes en wordt met uw logo gegarandeerd een blikvanger.
Heeft u vragen over dit product "Credit en visitekaartbox RE98-SPOKANE lichtbruin"?
Heeft u vragen over dit product "Credit en visitekaartbox RE98-SPOKANE lichtbruin"?
Algemeen
| Product: | Credit en visitekaartbox RE98-SPOKANE lichtbruin |
| Productnummer: | 52485 |
| Afmeting product: | 93 x 62 x 9 mm |
| Gewicht product: | 0,053 kg |
| Materiaal: | bamboe, metaal |
| Kleuren: | zilver |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 122 x 80 x 20 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,065 kg |
| Afmetingen omdoos: | 53 x 27 x 42 cm |
| Aantal per verpakking: | 200 stuk |
| Gewicht doos: | 14,8 kg |
Eigenschappen
| Aantal kaarten (0.3mm): | 12 |
| Aantal kaarten (0.75mm): | 9 |
| Spiegel aan de binnenkant: |
Bewerking/branding
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | lasergravure < 8cm², lasergravure < 17cm², lasergravure < 26cm², lasergravure < 35cm², lasergravure CO2 < 4cm², tampondruk L (1c), tampondruk S (1c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 73269098 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | RE98 , |




