3-in1 Laadkabel REEVES-ATHENS zwart
Productnummer: 52372
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
De meervoudige oplaadkabel voor uw mobiele toestel heeft een comfortabele lengte van drie meter en een textiele ommanteling. De connectoren van aluminium kunnen allemaal gegraveerd worden. Hij heeft een 5-pins aansluiting voor toestellen van Apple®, een micro USB- en een USB-C-aansluiting.
Apple® is een geregistreerd handelsmerk van Apple Inc., geregistreerd in de VS en andere landen.
Heeft u vragen over dit product "3-in1 Laadkabel REEVES-ATHENS zwart"?
Apple® is een geregistreerd handelsmerk van Apple Inc., geregistreerd in de VS en andere landen.
Heeft u vragen over dit product "3-in1 Laadkabel REEVES-ATHENS zwart"?
Algemeen
| Product: | 3-in1 Laadkabel REEVES-ATHENS zwart |
| Productnummer: | 52372 |
| Afmeting product: | 3.000 x 22 x 6 mm |
| Gewicht product: | 0,065 kg |
| Materiaal: | polyester |
| Kleuren: | zwart |
Verpakking
| Verpakking: | plastic zakje |
| Afmeting product met verpakking: | 130 x 85 x 20 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,066 kg |
| Afmetingen omdoos: | 34 x 36,5 x 21,5 cm |
| Aantal per verpakking: | 200 stuk |
| Gewicht doos: | 13 kg |
Eigenschappen
| USB 2.0: | |
| USB Type C: | |
| Verpakking: |
Bewerking/branding
| Handling categorie: | A |
| Bewerkingsmogelijkheid: | lasergravure |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 85444290 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | REEVES , |



