Calculeer reclame / bestellen
Zaklamp REEVES-FLASH 80 zwart
Productnummer: 53012-BK
- Lumen: 80
- Oplaadbaar
- Signaallicht
- USB-C Poort
- Lussen
- Inclusief USB-A naar USB-C kabel
Voorraad laden …
| Hoeveelheid | Stukprijs (voorraad) |
|---|---|
| vanaf 1 | € 3,71 |
| vanaf 100 | € 3,36 |
| vanaf 500 | € 3,24 |
| vanaf 1.000 | € 3,11 |
| vanaf 2.500 | € 2,97 |
| vanaf 5.000 | € 2,84 |
| vanaf 10.000 |
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Krachtige zaklamp in compact formaat
De REEVES-FLASH 80 maakt deel uit van de Flash-serie en is een exclusieve OEM-ontwikkeling voor het merk REEVES. Met een lichtopbrengst van 80 lumen zorgt ze voor betrouwbare helderheid in uiteenlopende situaties. Het witte LED-licht biedt een goede en gelijkmatige verlichting.De zaklamp beschikt over drie lichtstanden, waaronder een handig signaallicht. Voor extra gebruiksgemak is een polsbandje geïntegreerd, waardoor de lamp eenvoudig te hanteren is.
Gemaakt van aluminium overtuigt de REEVES-FLASH 80 door haar robuuste constructie en hoogwaardige uitstraling. De geïntegreerde USB-C-aansluiting aan de onderzijde maakt opladen bijzonder gemakkelijk. Inclusief USB-A-naar-USB-C-oplaadkabel.
Ook voor merkpresentatie biedt de zaklamp uitstekende mogelijkheden: het ruime oppervlak kan worden gepersonaliseerd via lasergravure of tampondruk.
Heeft u vragen over dit product "Zaklamp REEVES-FLASH 80 zwart"?
Algemeen
| Product: | Zaklamp REEVES-FLASH 80 zwart |
| Productnummer: | 53012-BK |
| Afmeting product: | 86 x 20 x 20 mm |
| Gewicht product: | 0,04 kg |
| Materiaal: | aluminium |
| Kleuren: | zwart |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 102 x 31 x 31 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,052 kg |
| Afmetingen omdoos: | 33,5 x 24 x 33,5 cm |
| Aantal per verpakking: | 200 stuk |
| Gewicht doos: | 10,5 kg |
Eigenschappen
| Batterij (oplaadbaar): | inbegrepen |
| Batterijen: | 1x lithium iron (205) |
| Inclusief USB-A naar USB-C kabel: | |
| Lumen: | 80 |
| Lussen: | |
| Merk: | REEVES |
| Oplaadbaar: | |
| Signaallicht: | |
| USB-C Poort: |
Bewerking/branding
| Afwerkingssoorten: | Lasergravure, Tampondruk |
| Drukkleuren: | tot 2 |
| Handling categorie: | C |
| Bewerkingsmogelijkheid: | lasergravure < 8cm², tampondruk S (1c), tampondruk S (2c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 85131000 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | Reflects GmbH Toyota-Allee 54, 50858 Köln, Duitsland info@reflects.com https://www.reflects.com |
Veiligheidsinstructies:
| Breng geen wijzigingen aan aan de zaklamp of batterij. |
| Dit is geen speelgoed. |
| Gooi de zaklamp of batterij niet in het vuur. |
| Houd het apparaat uit de buurt van kinderen en huisdieren. |
| Kijk niet in het LED-lampje. LED-straling kan leiden tot oogletsel. |
| Richt niet op de ogen van anderen. Richt de straal nooit in de ogen van mensen/dieren. |
| Vermijd contact met vloeistoffen. |








