Sleutelhanger met Tassenhaak REFLECTS-GRAZ rood
Productnummer: 10298-RD
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
- individuele domings op aanvraag
- met een groot reclameoppervlak
Heeft u vragen over dit product "Sleutelhanger met Tassenhaak REFLECTS-GRAZ rood"?
- met een groot reclameoppervlak
Heeft u vragen over dit product "Sleutelhanger met Tassenhaak REFLECTS-GRAZ rood"?
Algemeen
| Product: | Sleutelhanger met Tassenhaak REFLECTS-GRAZ rood |
| Productnummer: | 10298-RD |
| Afmeting product: | 78 x 46 x 9 mm |
| Gewicht product: | 0,011 kg |
| Materiaal: | kunststof |
| Kleuren: | rood |
Verpakking
| Verpakking: | plastic zakje |
| Gewicht product met verpakking: | 0,012 kg |
| Afmetingen omdoos: | 45 x 30 x 22 cm |
| Aantal per verpakking: | 1.000 stuk |
| Gewicht doos: | 13 kg |
Eigenschappen
| Verpakking: |
Bewerking/branding
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | doming 1600, tampondruk S (1c), tampondruk S (2c), tampondruk S (3c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 39269097 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | REFLECTS , |





