Make-Up Spiegel RE98-MANAMA zilver
Productnummer: 52351
- Spiegel
- Vergrootspiegel
- Opvouwbaar
- Veiligheidsslot
Dit product is helaas niet meer leverbaar.
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
Bij sommige producten bestaat de mogelijkheid om dit voor u te bestellen. Daarnaast is er vaak een alternatief beschikbaar.
Wij adviseren u graag. Vraag het ons!
De luxe zakspiegel met glazen deksel is de perfecte accessoire voor dames die design en chic willen. Het glazen oppervlak kan worden bedrukt met uw logo en ziet er bijzonder aantrekkelijk uit door de spiegeloptiek. De spiegel wordt geleverd met een fluwelen zakje.
Heeft u vragen over dit product "Make-Up Spiegel RE98-MANAMA zilver"?
Heeft u vragen over dit product "Make-Up Spiegel RE98-MANAMA zilver"?
Algemeen
| Product: | Make-Up Spiegel RE98-MANAMA zilver |
| Productnummer: | 52351 |
| Afmeting product: | 70 x 70 x 15,2 mm |
| Gewicht product: | 0,09 kg |
| Materiaal: | glas, metaal |
| Kleuren: | zilver |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 82 x 80 x 23 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,098 kg |
| Afmetingen omdoos: | 44,5 x 27,5 x 28 cm |
| Aantal per verpakking: | 150 stuk |
| Gewicht doos: | 15,2 kg |
Eigenschappen
| Merk: | RE98 |
| Opvouwbaar: | |
| Spiegel: | |
| Veiligheidsslot: | |
| Vergrootspiegel: |
Bewerking/branding
| Afwerkingssoorten: | Lasergravure, Tampondruk |
| Drukkleuren: | tot 2 |
| Handling categorie: | C |
| Bewerkingsmogelijkheid: | lasergravure < 8cm², lasergravure < 17cm², tampondruk S (1c), tampondruk S (2c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 70099200 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | Reflects GmbH Toyota-Allee 54, 50858 Köln, Duitsland info@reflects.com https://www.reflects.com |








