Calculeer reclame / bestellen
Hoofdlamp REEVES-PEORÍA zwart
Productnummer: 52352
- Lumen (COB): 90
- LED-kleuren: wit
- Batterij: inbegrepen
Voorraad laden …
| Hoeveelheid | Stukprijs (voorraad) |
|---|---|
| vanaf 1 | € 3,53 |
| vanaf 100 | € 3,20 |
| vanaf 500 | € 3,08 |
| vanaf 1.000 | € 2,94 |
| vanaf 2.500 | € 2,82 |
| vanaf 5.000 | € 2,69 |
| vanaf 10.000 |
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Deze praktische hoofdlamp met COB-technologie (tot 90 lumen, 2 watt) , zorgt voor vrije handen tijdens sport en hobby. Het zeer heldere licht kan één stap naar beneden worden gedimd en op knipperen worden omgeschakeld. Inclusief batterij.
Heeft u vragen over dit product "Hoofdlamp REEVES-PEORÍA zwart"?
Heeft u vragen over dit product "Hoofdlamp REEVES-PEORÍA zwart"?
Algemeen
| Product: | Hoofdlamp REEVES-PEORÍA zwart |
| Productnummer: | 52352 |
| Afmeting product: | 70 x 42 x 24 mm |
| Gewicht product: | 0,03 kg |
| Materiaal: | kunststof, rubber |
| Kleuren: | zwart |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 75 x 72 x 33 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,061 kg |
| Afmetingen omdoos: | 40 x 32,5 x 48 cm |
| Aantal per verpakking: | 200 stuk |
| Gewicht doos: | 14,6 kg |
Eigenschappen
| Batterij: | inbegrepen |
| Batterijen: | 3x AAA (2021) |
| LED-kleuren: | wit |
| Lumen (COB): | 90 |
| Merk: | REEVES |
Bewerking/branding
| Afwerkingssoorten: | Tampondruk |
| Drukkleuren: | tot 1 |
| Handling categorie: | C |
| Bewerkingsmogelijkheid: | tampondruk S (1c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 85131000 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | Reflects GmbH Toyota-Allee 54, 50858 Köln, Duitsland info@reflects.com https://www.reflects.com |
Veiligheidsinstructies:
| Kijk niet in het LED-lampje. LED-straling kan leiden tot oogletsel. |
| Let op de juiste polariteit. |
| Richt niet op de ogen van anderen. Richt de straal nooit in de ogen van mensen/dieren. |






