Calculeer reclame / bestellen
Fles RETUMBLER-CASAN blauw
Productnummer: 52129-BE
- Inhoud: 500 ml
- Lekvrij
- Geschikt voor koolzuurhoudende dranken
- Lussen
- Vaatwasserbestendig
- Bediening met één hand
Bedrukte samples beschikbaar:
Voorraad laden …
| Hoeveelheid | Stukprijs (voorraad) |
|---|---|
| vanaf 1 | € 12,24 |
| vanaf 20 | € 11,12 |
| vanaf 100 | € 10,68 |
| vanaf 250 | € 10,23 |
| vanaf 500 | € 9,80 |
| vanaf 1.000 | € 9,35 |
| vanaf 2.500 |
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
De RETUMBLER CASAN is de ideale sport- en dagelijkse metgezel voor iedereen die onderweg geen concessies wil doen aan comfort. De fles heeft een inhoud van 500 ml, is gemaakt van hoogwaardig Tritan en overtuigt door zijn robuuste en duurzame kwaliteit, terwijl hij tegelijkertijd aangenaam licht is.
De slimme sportdop is met één hand te openen en biedt extra bescherming: een kleine veiligheidsbeugel voorkomt dat de klapdop ongewenst opengaat. Zo blijft de fles betrouwbaar lekvrij, zelfs onderweg of in een volle rugzak.
De geïntegreerde draaglus zorgt ervoor dat de CASAN altijd binnen handbereik is. Of het nu water, mixdranken of frisdranken zijn: de fles is geschikt voor koolzuurhoudende dranken en kan dankzij het sterke materiaal elke activiteit aan. Na gebruik kan hij gewoon in de vaatwasser.
Dankzij de diverse bewerkingsmogelijkheden—van tampondruk en UV-digitaaldruk tot UV-digitaaldruk 360°—wordt de RETUMBLER CASAN een ideale reclamedrager. Bovendien wordt hij geleverd in een geschenkverpakking.
Heeft u vragen over dit product "Fles RETUMBLER-CASAN blauw"?
De slimme sportdop is met één hand te openen en biedt extra bescherming: een kleine veiligheidsbeugel voorkomt dat de klapdop ongewenst opengaat. Zo blijft de fles betrouwbaar lekvrij, zelfs onderweg of in een volle rugzak.
De geïntegreerde draaglus zorgt ervoor dat de CASAN altijd binnen handbereik is. Of het nu water, mixdranken of frisdranken zijn: de fles is geschikt voor koolzuurhoudende dranken en kan dankzij het sterke materiaal elke activiteit aan. Na gebruik kan hij gewoon in de vaatwasser.
Dankzij de diverse bewerkingsmogelijkheden—van tampondruk en UV-digitaaldruk tot UV-digitaaldruk 360°—wordt de RETUMBLER CASAN een ideale reclamedrager. Bovendien wordt hij geleverd in een geschenkverpakking.
Heeft u vragen over dit product "Fles RETUMBLER-CASAN blauw"?
Algemeen
| Product: | Fles RETUMBLER-CASAN blauw |
| Productnummer: | 52129-BE |
| Afmeting product: | 233 x 70 x 66 mm |
| Gewicht product: | 0,143 kg |
| Materiaal: | Tritan, kunststof, silicone |
| Kleuren: | blauw |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 236 x 67 x 67 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,199 kg |
| Afmetingen omdoos: | 41 x 41 x 56 cm |
| Aantal per verpakking: | 50 stuk |
| Gewicht doos: | 11,8 kg |
Eigenschappen
| Bediening met één hand: | |
| BPA vrij: | |
| Geschikt voor koolzuurhoudende dranken: | |
| Inhoud: | 500 ml |
| Lekvrij: | |
| Lussen: | |
| Merk: | RETUMBLER |
| Tritan: | |
| Vaatwasserbestendig: |
Bewerking/branding
| Afwerkingssoorten: | Tampondruk, UV directdruk |
| Drukkleuren: | tot 5 |
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | UV directdruk 4, UV directdruk 180°, UV directdruk 360°, tampondruk L (1c), tampondruk S (1c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 39249000 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | Reflects GmbH Toyota-Allee 54, 50858 Köln, Duitsland info@reflects.com https://www.reflects.com |
Veiligheidsinstructies:
| Als je een koolzuurhoudende drank vult, wees dan voorzichtig bij het openen van de deksel. De deksel kan onder druk staan |
| Dit product is niet geschikt voor gebruik in de magnetron. |
| Dit product is niet geschikt voor melk of babyvoeding omdat deze voedingsmiddelen resten achterlaten die alleen door een zeer intensieve reiniging kunnen worden verwijderd. |









