Calculeer reclame / bestellen
Credit en visitekaartbox RE98-BROWNSVILLE zwart
Productnummer: 52488
- Aantal kaarten (0.3mm): 9
- Aantal kaarten (0.75mm): 7
- Graveerbaar synthetisch leer
- Met magneetsluiting
Voorraad laden …
| Hoeveelheid | Stukprijs (voorraad) |
|---|---|
| vanaf 1 | € 3,26 € 4,05 |
| vanaf 100 | € 2,96 € 3,68 |
| vanaf 500 | € 2,85 € 3,54 |
| vanaf 1.000 | € 2,73 € 3,39 |
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Deze visitekaarthouder onderscheidt zich door een fraaie combinatie van PU-materiaal en hoogwaardige gunmetal-afwerking. Dankzij de meerlagige opbouw komt bij lasergravure de contrasterende kleur van het PU-materiaal tevoorschijn, waardoor de houder een exclusieve blikvanger wordt. Afhankelijk van het papiergewicht biedt de box plaats aan ongeveer 7–9 visitekaartjes.
Heeft u vragen over dit product "Credit en visitekaartbox RE98-BROWNSVILLE zwart"?
Heeft u vragen over dit product "Credit en visitekaartbox RE98-BROWNSVILLE zwart"?
Algemeen
| Product: | Credit en visitekaartbox RE98-BROWNSVILLE zwart |
| Productnummer: | 52488 |
| Afmeting product: | 95 x 68 x 15 mm |
| Gewicht product: | 0,088 kg |
| Materiaal: | kunststof, metaal |
| Kleuren: | zwart |
Verpakking
| Verpakking: | Geschenkverpakking |
| Afmeting product met verpakking: | 100 x 70 x 18 mm |
| Gewicht product met verpakking: | 0,098 kg |
| Afmetingen omdoos: | 46 x 22 x 26 cm |
| Aantal per verpakking: | 150 stuk |
| Gewicht doos: | 15,5 kg |
Eigenschappen
| Aantal kaarten (0.3mm): | 9 |
| Aantal kaarten (0.75mm): | 7 |
| Graveerbaar synthetisch leer: | |
| Merk: | RE98 |
| Met magneetsluiting: |
Bewerking/branding
| Afwerkingssoorten: | Lasergravure, Lasergravure CO2, Tampondruk |
| Drukkleuren: | tot 1 |
| Handling categorie: | B |
| Bewerkingsmogelijkheid: | lasergravure < 8cm², lasergravure < 17cm², lasergravure CO2 < 4cm², lasergravure CO2 < 8cm², tampondruk L (1c), tampondruk S (1c) |
Inkoop:
| Douanetariefnummer: | 42023210 |
| Land van herkomst: | CN |
| Fabrikant: | Reflects GmbH Toyota-Allee 54, 50858 Köln, Duitsland info@reflects.com https://www.reflects.com |





